Ostoros 3D 2017.08.12.

 

Név

Kategória

Helyezés

Pont

Bonta Zoltán

CRB felnőtt/F

1

186

Szász Róbert

CRB felnőtt/F

2

175

Király Dávid

CU felnőtt/F

4

325

Lengyel István

PBHB felnőtt/F

5

178

Gál Péter

PBHB felnőtt/F

8

169

Lengyel Bálint

PBHB gyerek/F

1

237

Farkas Dávid

TRLB felnőtt/F

3

217

Boronkai Fanni

TRRB felnőtt/N

3

169

 

 

Napkor 3D 2017.07.29.

 

Név

Kategória

Helyezés

Pont

Szász Róbert

CRB Felnőtt Férfi

1

266

Bonta Zoltán

CRB Felnőtt Férfi

3

232

Szabó László

CRB Veterán Férfi

1

216

Király Dávid

CU Felnőtt Férfi

9

189

Farkas Dávid

TR-LB Felnőtt Férfi

3

169

Boronkai Fanni

TR-RB Ifi Nő

1

113

 

 

VI. Fred Bear kupa 2017.07.15.

 

Név

Kategória

Helyezés

Pont

Király Dávid

CU felnőtt férfi

6.

466

 

 

Tradi verseny Arka 2017.07.08.

 

Név

Kategória

Helyezés

pont

Lengyel Bálint

Serdülő férfi

2

216

Nagy Pálma Eszter

Ifjúsági nő

3

150

Ágoston Katalin

Vadász reflex férfi

3

226

Kocsis Tímea

Felnőtt nő

4

210

Farkasné Jászka Mónika

Felnőtt nő

5

199

Farkas Gábor

Felnőtt férfi

24

206

Lengyel István

Felnőtt férfi

26

203

Gál Péter

Felnőtt féefi

34

171

 

 

Suli Íjász Bajnokság döntő Budapest 2017.06.18.

 

helyezés

név

kategória

összpont

2.

Boronkai Fanni

INR Kadet Lány

1099

4.

Lengyel Bálint

Történelmi Serdülő Fiú

1115

5.

Nemes Bálint

Történelmi Gyerek Fiú

1078

 

 

3D GP III Borsodnádasd Mátéhegyi Ökopark 2017.06.10-11.

 
 

Név

Kategória

Helyezés

Pont

Farkas Dávid

TRLB felnőtt férfi

2.

290

 
 

Suli Íjász Bajnokság Debreceni forduló 2017.06.03.

 

Név

kategória

helyezés

pont

Nemes Bálint

gyerek tradi

1

542

Lengyel Bálint

serdülő tradi

1

557

Boronkai Fanni

kadet reflex

2

550

 

 

Szögliget (Szádvár) 3D 2017.05.20.

 

Név kategória   helyezés
Kocsis Tímea PBHB felnőtt 1
Farkasné Jászka Mónika PBHB felnőtt 2
Király Dávid CU felnőtt férfi 1
Lengyel Bálint PBHB gyerek férfi 2
Szász Róbert CRB felnőtt férfi 1
Bonta Zoltán CRB felnőtt férfi 2
Szabó László CRB felnőtt férfi 3
Farkas Dávid PBHB felnőtt férfi 5
Lengyel István PBHB felnőtt férfi 9

 

 

ELEVEN Kupa (Unicornis Í. E.) 3D minősítő verseny 2017.04.28. Felsőtárkány

 

Helyezés

név

kategória

kor

nem

Pont

1

Szabó László

CRB

Veterán

férfi

405

3

Farkas Dávid

TRLB

Felnőtt

férfi

306

3

Ágoston Katalin

TRRB

Felnőtt

243

6

Bonta Zoltán

CRB

Felnőtt

férfi

408

9

Király Dávid

CU

Felnőtt

férfi

301

 

 

III. Akácos-tavi Íjászversengés 2017.04.22.

 

Név

Kategória

Helyezés

Pont

Kocsis Tímea

Fehérnép (Történelmi Íj)

1.

367

Farkasné Jászka Mónika

Fehérnép (Történelmi Íj)

11.

301

Farkas Dávid

Vadász reflex íj & Long bow íj Úr

10.

390

Farkas Gábor

Vitéz (Történelmi Íj)

19.

337

Gál Péter

Vitéz (Történelmi Íj)

39.

215

 

(Kocsis Tímea megynyerte a különdíjat is!)

 

 

MND tavasz 2017.03.25.

 

Név

Kategória

Helyezés

Farkas Dávid

TRLB felnőtt férfi

4

Király Dávid

CU felnőtt férfi

4

Szabó László

CRB felnőtt férfi

1

Szász Róbert

CRB felnőtt férfi

2

 

 

Nagyhegyes 3D 2017.03.18.

 

Név

Kategória

Helyezés

Pont

Boronkai Fanni

TRRB gyerek lány

1.

188

Farkas Dávid

TRLB felnőtt férfi

2.

221

Lengyel Bálint

PBHB gyerek fiú

3.

164

Farkasné Jászka Mónika

PBHB felnőtt nő

4.

134

 

 

Napkor 3D 2017.04.08.

 

Név

Kategória

Helyezés

Kocsis Tímea

PBHB felnőtt nő

1

Farkasné Jászka Mónika

PBHB felnőtt nő

2

Ágoston Katalin

TRRB felnőtt nő

2

Farkas Dávid

TRLB felnőtt férfi

2

Szabó László

CRB felnőtt férfi

1

Szász Róbert

CRB felnőtt férfi

2

Király Dávid

CU felnőtt férfi

4

 

 

IFAA teremíjász OB 2017.2.11.

 

Király Dávid

CU

19

 

3D terem OB 2017.2.9.

 

Király Dávid

CU

13

 

ÉMR terem OB kvalifikáció 2017.1.21.

 

Király Dávid

CU

9

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Keresés

Elérhetőség

Miskolci Íjász Egylet